PARTNER PORTALU

Bajeczna Apartamenty. Nowa jakość na Grzegórzkach

Na krakowskich Grzegórzkach powstaje najnowsze osiedle grupy Atal. Do sprzedaży trafiło 186 mieszkań pierwszego etapu projektu. Cena za metr kwadratowy wynosi od 6550 do 6900 zł brutto.

Autor: HouseMarket.pl 08 lutego 2016 12:44

Bajeczna Apartamenty to kompleks mieszkaniowy, którego pierwszy etap składać się będzie z czterech segmentów. W tej części inwestycji znajdzie się 186 mieszkań o rozkładzie od jednego do czterech pokoi oraz o metrażu od 29 do 92 mkw.

Dla dodatkowego komfortu mieszkańców zaprojektowano 35 komórek lokatorskich. Z myślą o zmotoryzowanych, w inwestycji powstanie parking na poziomie 0, który pomieści 84 samochody, a także 59 miejsc postojowych zewnętrznych.

 Sześciopiętrowe obiekty mają przestronne przestrzenie wspólne. Teren osiedla zostanie ogrodzony. Budynki będą przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

 Za projekt osiedla Bajeczna Apartamenty odpowiada SARAN Architekci. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2017 r. Rozdawanie kluczy lokatorom rozpocznie się jeszcze w 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych