PARTNER PORTALU

Balmoral Properties podsumował pierwsze półrocze 2015

Firma Balmoral Properties podpisała umowę sprzedaży dwusetnego mieszkania na osiedlu Browar Lubicz. Deweloper sprzedał dwie trzecie mieszkań w inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 20 lipca 2015 08:36

Inwestor kontynuuje rozbudowę inwestycji, w ramach drugiego etapu osiedla Browar Lubicz powstają cztery budynki mieszkalne, mające od 4 do 5 pięter, w których będą 163 apartamenty. Oprócz mieszkaniówki powstanie też budynek biurowy. Powierzchnia użytkowa lokali usługowych wyniesie 995 mkw., natomiast mieszkań 10 442 mkw. Dla biurowca zaprojektowano 4236 mkw. powierzchni użytkowej.

Balmoral Properties podsumował pierwsze półrocze 2015 roku. Inwestycja Browar Lubicz cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców i klientów. Na etapie budowy inwestor sprzedał 66 mieszkań z II etapu. Duży wpływ na to ma postęp prac na terenie osiedla. Z miesiąca na miesiąc budowa II etapu coraz bardziej przypomina nowoczesny kompleks mieszkaniowo-biurowo-handlowy. W większości budynków zakończyły się już prace konstrukcyjne. Największy postęp prac jest widoczny w budynku mieszkalnym "F" i "E" oraz w budynku biurowym "G", tu generalny wykonawca rozpoczął tynkowanie ścian wewnątrz budynku, układanie instalacji i montaż okien.

Browar Lubicz wzbudza duże zainteresowanie inwestorów oraz klientów szukających mieszkania w stylowym otoczeniu i prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa. Jak informuje inwestor oprócz mieszkań dwupokojowych dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się większe metraże oraz ładne widoki z okna. Firma oferuje klientom szereg mieszkań w budynku "E" z pięknym widokiem na ogrody Jezuitów. W zeszłym tygodniu firma sprzedała dwusetne mieszkanie w tej inwestycji.

Zobacz mieszkania w Browarze Lubicz

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych