PARTNER PORTALU

Baltiq Plaza doceniony przez ekspertów

Spółki: Moderna, jako inwestor i deweloper, oraz Scandiq, jako generalny wykonawca, otrzymały nagrodę II stopnia w konkursie Budowa Roku 2015, za realizację budynku mieszkalno-usługowego Baltiq Plaza. Nagroda przyznana została przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2016 12:19

W 26. edycji konkursu nagrody przyznano w dziesięciu kategoriach. Sąd Konkursowy brał pod uwagę najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne, funkcjonalność oraz najwyższą jakość materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Przeczytaj też: Okazały apartamentowiec Baltiq Plaza już gotowy

Baltiq Plaza to pierwsza od dziesięcioleci kamienica wybudowana przy kultowej gdyńskiej ulicy Świętojańskiej. Zlokalizowana w samym sercu miasta inwestycja – dwubryłowy budynek połączony eleganckim patio – otwiera Świętojańską w stronę Kamiennej Góry i najważniejszych w ostatnich latach miejskich inwestycji: Gdyńskiej Szkoły Filmowej, nowego placu Grunwaldzkiego oraz kolejki szynowej.

Zobacz gotową kamienicę na zdjęciach

Apartamentowiec składa się z dwubryłowego budynku połączonego dwiema podziemnymi kondygnacjami. Na poziomie -2 znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa, na poziomie -1 – miejsca postojowe oraz lokale usługowe. Na pozostałych kondygnacjach są komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty oraz powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie. Plac pomiędzy północną i południową częścią budynku tworzy patio. Architekci zadbali o jego przyjazną aranżację: ławki i zieleń. Na poziomie 0 i -1 zlokalizowane są sklepy i lokale gastronomiczne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych