PARTNER PORTALU

Barc zakończył budowę drugiego etapu osiedla na warszawskiej Białołęce

Barc zakończył budowę drugiego etapu Tarasów Dionizosa na warszawskiej Białołęce. Przekazanie mieszkań aktami notarialnymi przyszłym mieszkańcom przewidziane jest w grudniu br.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2015 09:34

Prace budowlane zostały zrealizowane zgodnie z planem założonym w momencie rozpoczęcia inwestycji. Już niedługo rozpoczną się odbiory mieszkań przez klientów. Potrwają one do końca listopada, a od grudnia rozpocznie się przekazywanie mieszkań aktami notarialnymi. W drugim etapie inwestycji wybudowanych zostało 86 mieszkań.

Aktualnie realizowany jest trzeci, przedostatni etap osiedla Tarasy Dionizosa. W tym etapie dostępnych jest także 86 mieszkań, w najbardziej popularnych metrażach w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Zakończenie budowy trzeciego etapu przewidziane jest w grudniu 2016 r.

 Oferta Tarasów Dionizosa obejmuje mieszkania o powierzchni od 35,4 do 86 mkw. Ceny zaczynają się od 5,5 tys. zł za mkw.

Tarasy Dionizosa to zespół 4- i 8-piętrowych budynków z garażami podziemnymi, dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Osiedle zlokalizowane jest na tzw. Winnicy, przy ul. Dionizosa i Winorośli na warszawskiej Białołęce. Każdy budynek stanowi odrębną całość i w przyszłości będzie funkcjonował na zasadzie odrębnej wspólnoty. Elewacje oraz części wspólne budynków są utrzymane w ciepłej kolorystyce nawiązującej - zgodnie z nazwą - do krajów południa Europy. Połączy je wspólna wewnętrzna droga, z której będzie można wjechać do garaży podziemnych. Inwestor zadbał również o małą architekturę osiedla. Powstał już plac zabaw dla dzieci, tereny zielone czy oświetlenie. Kompleks mieszkaniowy będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych wraz z kontrolą dostępu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych