PARTNER PORTALU

Będą dwie nowe inwestycje Nordic Development

Firma deweloperska Nordic Development działająca na ogólnopolskim rynku budowlano-mieszkaniowym poinformowała o uzyskaniu pozwoleń na budowę dwóch nowych inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2018 12:39

Pierwszą z nowych inwestycji dewelopera jest Leśne Zacisze, przy ulicy Zaświat w Bydgoszczy. Spółka odebrała prawomocne pozwolenie na budowę pierwszego etapu inwestycji. Przewiduje on wybudowanie nowoczesnego budynku mieszkalnego o  powierzchni użytkowej 7 tys. mkw. Projekt prowadzony będzie na doskonale zlokalizowanej, kameralnej działce, o powierzchni 1,8 ha. Prace budowlane ruszą się na wiosnę tego roku, zakończenie pierwszego etapu planowane jest w trzecim kwartale 2019 roku. Docelowo inwestycja Leśne Zacisze ma mieć 420 mieszkań o łącznej powierzchni 22 tys. mkw. i składać się z pięciu budynków.

Kolejną inwestycją, na którą Nordic Development uzyskał prawomocne pozwolenie jest projekt Żeglarska. Będzie to pierwsza tak nowoczesna inwestycja w dzielnicy miasta Bydgoszcz- Jachcice. Projekt przewiduje ok. 300 mieszkań o łącznej powierzchni 11,2 tys. mkw. z 16,5 tys. mkw. docelowo. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest na drugi kwartał tego roku i potrwają 15 miesięcy. Planowane ukończenie inwestycji przewidziane jest w trzecim kwartale 2019 roku.

Obie inwestycje są mocną odpowiedzią na problem deficytu mieszkaniowego w regionie Bydgoszczy, jednocześnie ugruntowują silną pozycję firmy Nordic Development jako gracza ogólnopolskiego działającego prężnie w miastach do 500 tys. mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych