PARTNER PORTALU

Bełchatów: Ostatnie wolne mieszkania w Hubalczyku

W wybudowanym przez JHM Development czteropiętrowym budynku na właścicieli czeka 18 gotowych do zamieszkania lokali o powierzchniach od 35,90 mkw. do 46,60 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 28 grudnia 2015 13:09

Hubalczyk to czteropiętrowy budynek wielorodzinny położony w Bełchatowie, na Osiedlu Przytorze, u zbiegu ulic Norwida i Hubala. Znajduje się w nim 125 lokali mieszkalnych. Wszystkie są skomunikowane cichobieżnymi windami z poziomu garaży. Obiekt jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.

W części podpiwniczenia zaprojektowano garaże, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Do dyspozycji lokatorów są również ogólnodostępne miejsca parkingowe wokół inwestycji. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodociągową z wodociągu miejskiego, kanalizacyjną do sieci miejskiej, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, elektryczną, telefoniczną, kablową TV oraz domofonową. Teren inwestycji został ogrodzony.

W bliskim sąsiedztwie mieści się szkoła, przedszkole, przychodna, place zabaw dla dzieci i punkty usługowo-handlowe. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych