PARTNER PORTALU

Belleville – Bouygues Immobilier rozpoczął budowę na wrocławskich Krzykach

Na pięciu kondygnacjach znajdzie się 131 mieszkań, o powierzchni 27-95 mkw. Najszybciej sprzedają się kawalerki. Każdy lokal będzie miał taras, balkon lub ogródek. Między budynkami zaprojektowano kameralne dziedzińce.

Autor: HouseMarket.pl 04 lutego 2016 13:58

Inwestycja Bouygues Immobilier Polska powstaje przy ul. Pięknej. Jak informuje wrocławski ratusz, nazwa inwestycji nie jest przypadkowa. Inspiracją jest francuski Parc de Belleville – urokliwy zakątek, z którego rozciąga się widok na centrum Paryża.

Budynek będzie się składał z dwóch części w kształcie litery C, pomiędzy którymi na poziomach -1 i 0 zostanie zbudowany garaż. Na pięciu kondygnacjach znajdzie się 131 mieszkań, o powierzchni 27-95 mkw. Między budynkami zaprojektowano kameralne dziedzińce, z których mieszkańcy będą mogli wejść bezpośrednio do klatki schodowej. Deweloper daje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

- Najszybciej sprzedają się kawalerki, ale zainteresowaniem cieszą się także trzypokojowe i czteropokojowe mieszkania. Dużą zaletą jest dwustronny układ mieszkań. Dodatkowo od strony sąsiedniego osiedla nie ma okien, więc mieszkańcy będą mogli cieszyć się prywatnością – mówi Iwona Kołodziejczyk, dyrektor wrocławskiego oddziału BI Polska.

Każde z mieszkań będzie miało taras, balkon lub ogródek. Ogródki znajdują się nie tylko na parterze, ale też na pierwszym piętrze. Do ich aranżacji wykorzystany zostanie dach garażu między łączeniami dwóch budynków. Nasadzona zostanie niskopienna roślinność, bluszcz i lawenda.

Mieszkańcy, za pośrednictwem internetu, będą mogli korzystać z inteligentnego systemu mieszkaniowego.

– Projektując części wspólne, chcieliśmy odejść od popularnych obecnie pastelowych kolorów. Zależało nam na stworzeniu inwestycji w prostym, ale jednocześnie eleganckim stylu – mówi Iwona Kołodziejczyk. Dodaje, że w budynkach będzie widoczny francuski styl.

– W korytarzu na posadzkach będzie biało-czarny wzór w stylu retro, kafelki na szachcie windy przywoływać będą charakterystyczny klimat francuskiego metra a okrągłe, zewnętrze oświetlenie nawiąże do lamp w Parc de Belleville – opowiada Iwona Kołodziejczyk.

Termin realizacji inwestycji: kwiecień 2017 rok.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych