PARTNER PORTALU

Bernadowo Park czeka na mieszkańców

Inwestycja osiągnęła stan surowy zamknięty pierwszego  etapu osiedla w Gdyni. Przyszli lokatorzy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań do końca 2016 roku. Niedawno rozpoczęła się też budowa drugiego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2016 11:17

 Piewszy etap inwestycji Bernadowo Park jest jeszcze w trakcie budowy, ale prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. We wszystkich sześciu czterokondygnacyjnych budynkach, zawierających 196 mieszkań, został już zrealizowany stan surowy zamknięty.

Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz i elewacyjne na zewnątrz. Na terenie osiedla trwają także roboty zewnętrzne: instalacyjne, drogowe, kształtowanie terenu. Przewidywany termin zakończenia budowy pierwszego etapu osiedla to koniec września 2016 r.

Na początku kwietnia br. J.W.Construction rozpoczęła także budowę drugiego etapu osiedla Bernadowo Park, w ramach którego powstanie 236 lokali o łącznej powierzchni 13200 mkw.

 – Inwestycja w Gdyni cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Trójmiasta, ale i przystępnym cenom. Lokal o powierzchni  od 33 mkw. do 120 mkw. można nabyć w cenie rozpoczynającej się  już od 5500 zł netto za mkw. Osiedle jest wyjątkowe również ze względu na infrastrukturę wypoczynkowo-rekreacyjną, którą zaprojektowaliśmy z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców.

Do dyspozycji lokatorzy będą mieli własny osiedlowy teren obejmujący m.in. park ze ścieżkami spacerowymi, imitację strumyka oraz zewnętrzną siłownię i boisko sportowe – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Osiedle Bernadowo Park, które powstaje u zbiegu ulic Parkowej i Leśnej, obejmie docelowo 432 lokale. Największym atutem inwestycji realizowanej przez spółkę jest atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu Parku Krajobrazowego, a jednocześnie bliskość głównych arterii komunikacyjnych, które zapewnią mieszkańcom szybki dojazd do centrum Gdyni oraz pozostałych miast w Trójmieście.

Mieszkańcy osiedla Bernadowo Park będą mieli do dyspozycji znajdujące się w pobliżu placówki edukacyjne, kompleksy sportowe, galerię handlową Riviera oraz rozległe tereny rekreacyjne, gdzie dla wygody przyszłych lokatorów przewidziano park z licznymi ścieżkami spacerowymi. Na osoby ceniące sobie walory krajobrazowe i aktywność fizyczną czeka również wiele atrakcji turystycznych, m.in. molo w pobliskim Orłowie czy stadnina koni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych