PARTNER PORTALU

Białe, faliste tarasy - to Apartamenty Kaskada w Krakowie

Budowa pierwszego etapu inwestycji przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie, w ramach którego powstały dwa budynki mieszkalne już dobiegła końca. Teraz inwestor, firma Super Krak, planuje kolejne apartamenty o charakterystycznych, pofalowanych białych tarasach.

Autor: Housemarket.pl 16 października 2015 15:15

Apartamenty Kaskada charakteryzują się ciekawą, nowoczesną architekturą. Pierwszy etap, oddany już do użytkowania, stanowią dwa budynki. Apartamenty otwierają się na dziedziniec, na którym znajdują się alejki spacerowe, miejsca wypoczynku i zieleń. Przewidziano także plac zabaw dla dzieci.

Drugi etap, realizowany obecnie, to mniejszy budynek, którego mieszkania będą miały balkony z ekspozycją południową oraz komórki lokatorskie w kondygnacji podziemnej. Nowoczesna, dynamiczna forma obiektów mieszkalnych, z przyjazną kolorystyką i miękkimi liniami elewacji, stworzy harmonijną całość z budynkami etapu pierwszego.

Budynki zaprojektowane zostały w technologii tradycyjnej. Konstrukcję stanowi szkielet żelbetowy. Ściany zewnętrzne - żelbetowe i ceramiczne z ociepleniem i wykończeniem z cienkowarstwowego tynku. W kondygnacji podziemnej oraz na tarasach ostatnich kondygnacji, zastosowano technologię betonu wodoszczelnego. Zaplanowano też drewnianą stolarkę okienną, szkloną zestawami termoizolacyjnymi o współczynniku przenikania ciepła 1,1 W/m2K.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych