PARTNER PORTALU

Białołęka ostatnią szansą na MdM

Analitycy zapowiadają koniec funduszy w ramach rządowego programu dla młodych w 2016 r. Jeżeli obecne zainteresowanie programem MdM się utrzyma, szybko zabraknie też środków przeznaczonych na 2017 rok.

Autor: HouseMarket.pl 16 marca 2016 15:32

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów spółka J.W. Construction przygotowała specjalną propozycję mieszkań kwalifikujących się do programu MdM w  dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Białołęce, na osiedlach Zielona Dolina oraz Willa One.

W ofercie J.W. Construction na Białołęce nadal dostępne są mieszkania w pełni objęte programem MdM. Na osiedlu Zielona Dolina II można kupić lokal z rządową dopłatą i otrzymać nawet do 113 tys. zł. Firma przygotowała również ofertę specjalną na mieszkania kompaktowe: jednopokojowe mieszkanie można nabyć już za jedyne 160 tys. zł.

Pod koniec stycznia 2016 roku deweloper zakończył stan „zero” pierwszego etapu inwestycji Zielona Dolina II. Dziś widoczny jest już stan surowy otwarty inwestycji. Osiedle łącznie zawierać będzie 864 mieszkania, z czego na początku powstanie 321 lokali. Tym, co wyróżnia inwestycję pośród innych propozycji na rynku deweloperskim jest niska zabudowa, najbardziej poszukiwane metraże od 22,7 mkw. do 60 mkw. oraz konkurencyjne ceny mieszkań. 8 marca br. spółka J.W Construction rozpoczęła również budowę inwestycji Zielona Dolina III.

– To ostatnia szansa na skorzystanie z programu rządowych dopłat MdM. Wiadomo już, że z budżetu przewidzianego na 2016 rok wszystkie środki zostały wykorzystane, natomiast  na przyszły rok pozostało tylko ok. 300 mln zł – komentuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

 Kolejną inwestycją J.W. Construction, kwalifikującą się do programu MdM, jest kameralny kompleks mieszkań Willa One na Tarchominie, będącym częścią Białołęki. W ramach budowy powstanie elegancki czterokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 21 mieszkań o powierzchni od 40 mkw. do 53 mkw., w cenie rozpoczynającej się już od 6350 zł za mkw.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także garaż podziemny, liczący 18 miejsc postojowych. Prace budowlane inwestycji przebiegają zgodnie z harmonogramem, nieco go nawet wyprzedzając. We wcześniejszym terminie ukończono prace żelbetowe i konstrukcje murowane. Teraz rozpoczynają się roboty wykończeniowe wewnątrz budynku. Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych