PARTNER PORTALU

Białostockie Eko-Osiedle z rabatami na mieszkania

Na Eko-Osiedlu, czyli w kompleksie domów i szeregówek na białostockiej Bagnówce, ruszyły styczniowe promocje. Na wybrane mieszkania uzyskać można nawet 20 tys. zł rabatu.

Autor: HouseMarket.pl 15 stycznia 2016 09:27

Cechą charakterystyczną osiedla są przede wszystkim mieszkania w szeregówkach. Do końca lutego wybrane lokale mieszkalne w tym stworzonym przez Eko-System kompleksie kupić można z rabatem. Promocja ruszyła 11 stycznia.

Dwupoziomowe, narożne mieszkanie o powierzchni 50,89 mkw. z przynależącym do niego ogródkiem o wielkości 72 mkw. dostępne jest w cenie 235 tys. zł, co oznacza upust w wysokości 15 tys. zł.

Jeszcze większy rabat, sięgający 20 tys. zł, uzyskać można na mieszkanie o pow. 61,29 mkw. W tym wypadku również mamy do czynienia z narożnym lokalem na dwóch poziomach oraz własnym ogrodem o wielkości 112 mkw. Ostateczna cena wynosi 291 tys. zł.

Promocja ruszyła kilka dni temu, ale dziś dostępne są już tylko dwa ostatnie mieszkania. Termin ich odbioru przypada na maj 2016 r.

Większość pozostałych, nieobjętych promocją mieszkań w zabudowie szeregowej na białostockiej Bagnówce, dostępnych jest w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych