PARTNER PORTALU

Biura loftowe w Dzielna 60 dla wymagających

W warszawskim kompleksie biurowym - Dzielna 60 - na najemców czeka wiele użytecznych udogodnień.

Autor: housemarket.pl 24 marca 2015 11:52

Gruntownie zmodernizowany obiekt, którego historia sięga początków dwudziestego wieku, oferuje nowoczesne biura loftowe. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu stały tu typowo fabryczne budynki. Dziś rozbudowana i odnowiona Dzielna 60 pojawiła się na warszawskim rynku biurowym. Ekskluzywne biurowce o industrialnym charakterze, uwodzą wyjątkowym designem. Imponujących rozmiarów szklane elewacje grają tu z epokowymi oknami z drewna meranti w kolorze angielskiej zieleni, a panoramiczna winda z kutymi balustradami balkonów. Poza architekturą prestiż kompleksu podnoszą użyteczne rozwiązania, które zostały w nim zastosowane.

O aranżację wnętrza nowo otwartego salonu zadbał zespół popularnego programu Dekorady. Projektanci mieli tu duże pole do popisu, bo budynki wchodzące w skład kompleksu oferują nietypową powierzchnię. Wyższą, dobrze nasłonecznioną, dzięki wielu przeszkleniom i klimatyczną, bo w wielu miejscach zachowane zostały dawne elementy konstrukcyjne hal fabrycznych.

Na lunch można tu wyjść do znajdującej się na terenie obiektu restauracji Nasza Kuchnia, której ogródek kawiarniany wychodzi na przytulny i elegancki dziedziniec pokryty granitową posadzką. Kantyna, mieszcząca się w dwupoziomowym lofcie, urządzona została w postindustrialnym stylu, który przełamują nowoczesne elementy wystroju. Można w niej zjeść domowe potrawy. Jeśli jednak ktoś potrzebowałby relaksu, w porze obiadu może odwiedzić, działające przy Dzielnej 60, centrum urody i zdrowia Bezpieczna Kosmetyka. Wizyta w jednym z czterech gabinetów może pomóc poprawić samopoczucie.

Kompleks zachęca jednak do pozostania na miejscu. Na jego terenie można odpocząć w przygotowanej przez inwestora - firmę Ochnik Development - Strefie Relaksu. Warto też wspomnieć, że atrakcyjną Strefę Konferencyjną Dzielna 60 pracownicy obiektu mogą wykorzystywać bezpłatnie.                  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych