PARTNER PORTALU

Bliźniaki w stylu angielskim pod Poznaniem

Budowane przez Qubika Development Osiedle Herbowe powstaje na skraju Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Kompleks domów bliźniaczych architekturą nawiązuje do stylu angielskiego.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2016 14:31

W ramach inwestycji w Rogalinie powstaną domy o powierzchni ponad 128 metrów kwadratowych, z dużym salonem, obszerną kuchnią, gabinetem oraz pomieszczeniami gospodarczymi na parterze. Na piętrze znajdą się cztery pokoje, garderoba i łazienka. Zwracają uwagę duże okna w salonie na parterze oraz szklane drzwi prowadzące bezpośrednio na taras i do ogrodu.

Osiedle Herbowe składać się będzie z 32 działek o powierzchni około 500 metrów kwadratowych z wybudowanymi na nich domami bliźniaczymi w stylu angielskim. Architektonicznie domy bliźniacze zaprojektowano w ten sposób, aby dla każdej rodziny stworzyć jak najlepsze warunki na zachowanie intymności i własnej przestrzeni. Udało się to uzyskać między innymi poprzez cofnięcie jednego z segmentów domu bliźniaczego.

Rogalin jest jednym z ulubionych miejsc wycieczkowych mieszkańców aglomeracji poznańskiej. Jedynie 20 km od Poznania znajduje się unikatowe w sakli europejskiej zjawisko przyrodnicze – słynne Dęby Rogalińskie, pomnik przyrody najwyższej klasy. Niedaleko od nich podziwiać można XVIII-wieczny barokowo-klasycystycznego kompleks pałacowy w Rogalinie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych