PARTNER PORTALU

Błonia Park: Pięciogwiazdkowy standard na wyłączność

Krakowską inwestycję Błonia Park wyróżniać będą m.in. usługi o charakterze hotelowym, do których dostęp będą mieli mieszkańcy. Obiekt ma powstać przy al. 3 Maja, na zaniedbanym terenie byłego stadionu lekkoatletycznego.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2016 13:00

Realizacją inwestycji Błonia Park zajmuje się spółka należąca do grupy deweloperskiej zarządzanej przez Portfel Inwestycyjny. Deweloper zapewnia możliwość konfiguracji i łączenia lokali w luksusowe przestronne apartamenty z bezpośrednim dostępem do tarasów na dachu.

Mieszkańcy tej luksusowej rezydencji będą mogli przez całą dobę korzystać z basenu, siłowni i klubu fitness. Z kolei osoby poszukujące relaksu odnajdą go w strefie Wellness. Lokalizacja obiektu ułatwia także aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Tuż obok inwestycji znajdują się ścieżki m.in. do jazdy na rowerze, rolkach czy biegania.

Zapracowani mogą zapomnieć o części obowiązków dzięki pralni oraz dietetycznemu cateringowi z dostawą do apartamentu. Lokatorzy będą mieli również dostęp do restauracji serwującej dania z całego świata.

Obiekt zostanie objęty całodobowym monitoringiem. Ponadto w holu wejściowym znajdzie się recepcja, a  nad bezpieczeństwem i spokojem lokatorów czuwać będą pracownicy ochrony.

W inwestycji zostanie zastosowanych wiele rozwiązań ekologicznych, m.in. centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Zapewnią mniejsze zużycie energii oraz - dzięki specjalnym filtrom powietrza klasy F7 - zabezpieczą przed mikropyłami, które są podstawowym składnikiem smogu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych