PARTNER PORTALU

Bobrowiecka 10 będzie otwarta dla gości

23 i 24 września odbędą się dni otwarte inwestycji Bobrowiecka 10, zlokalizowanej na Dolnym Mokotowie w Warszawie. Goście będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań i skorzystania ze specjalnych rabatów.

Autor: housemarket.pl 19 września 2017 12:13

Bobrowiecka 10 to inwestycja na Dolnym Mokotowie, która wyróżnia się nowoczesną
architekturą, podwyższonym standardem mieszkań oraz bliskim położeniem, zaledwie 4 km, od centrum Warszawy. W czterech połączonych ze sobą budynkach o zróżnicowanej strukturze pięter znajduje się 117 apartamentów o podwyższonym standardzie o powierzchni od 28 do 129 mkw. Wszystkie mieszkania wyróżniają wysokie przeszklenia od podłogi do sufitu, które zapewnią maksymalne doświetlenie, podnosząc tym samym komfort życia mieszkańców.

W ofercie inwestycji Spectra Development dostępne są jeszcze mieszkania. Są to jednopokojowe studia w przedziale od 30 do 39 mkw., mieszkania dwupokojowe zarówno w mniejszym metrażu ok. 43 mkw., jak i wygodne apartamenty o powierzchni 63 mkw. Podobnie oferta trzypokojowych mieszkań w przedziale od 59 do 78 mkw. to zarówno kompaktowe powierzchnie, jak i bardziej przestronne lokale. Na szczególną uwagę zasługują nadal dostępne, choć ostatnie już dwupoziomowe apartamenty z ogródkami i indywidualnymi wejściami bezpośrednio z dziedzińca, które stanowią unikalną propozycję na stołecznym rynku nieruchomości. Te wyjątkowe dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 130 mkw. charakteryzują się widokiem na dwie strony świata.

Do dyspozycji mieszkańców jest podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo zapewnia 24-godzinny system monitoringu obejmujący m.in. 57 kamer, ochronę i wideodomofony. Na parterze znajduje się 8 lokali usługowych, które wpłyną na poprawę komfortu codziennego życia mieszkańców.

Podczas Dni Otwartych Bobrowieckiej 10, już w najbliższy weekend 23 i 24 września w godzinach
10.00–14.00, wszyscy zainteresowani inwestycją będą mogli zwiedzić dostępne mieszkania. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w trakcie Dni Otwartych mogą spodziewać się atrakcyjnych rabatów nawet do 80 tys. złotych na wybrane mieszkania.

Apartamentowiec, wraz z sąsiadującymi budynkami biurowymi – istniejącym Bobrowiecka 6 i powstającym Bobrowiecka 8, wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez renomowaną pracownię JEMS Architekci. Osiedle wyróżnia niski współczynnik zabudowy oraz kameralna atmosfera budynku. Właściciele mieszkań chwalą inwestycję doceniając oryginalną zieleń i wyjątkową Czarną Olszę – pomnik przyrody wkomponowany w jeden z dwóch dziedzińców na terenie nieruchomości.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych