PARTNER PORTALU

Brabank – apartamenty w dawnej stoczni

Osiedle Brabank powstaje w Gdańsku nad brzegiem Motławy, na obszarze Starego Miasta, w miejscu gdzie przed wiekami funkcjonowała stocznia remontowa specjalizująca się w bragowaniu, czyli naprawie kadłubów statków.

Autor: HouseMarket.pl 09 marca 2016 09:20

Granicę pierwszej strefy widokowej inwestycji Invest Komfort wyznacza Motława, rozlewisko będące początkiem kanału Raduni oraz powstające Muzeum II Wojny Światowej. Brabank ze starówką łączy malowniczy mostek przerzucony ponad kanałem Raduni, który stanowi przedłużenie Rybackiego i Długiego Pobrzeża z charakterystycznym Żurawiem, bramami i kamieniczkami.

Pierwszy etap osiedla składa się z trzech budynków z podziemnym garażem. Filary oddzielą części mieszkalne od przeszklonych podstaw budynków przeznaczonych dla usług. Powstała w ten sposób pustka na drugiej kondygnacji stanie się prywatną przestrzenią mieszkańców.

Brabank oferuje bezpieczną atmosferę – budynki wraz z dziedzińcem znajdą się w zamkniętej strefie. Mieszkańcy i ich goście wchodzić będą przez reprezentacyjny hol z recepcją.

Apartamenty o powierzchniach od 45 do 120 mkw. będą miały ponadstandardową wysokość, powiększone okna oraz przeszklenia witrynowe przy balkonach i tarasach w części dziennej. Na szczególną uwagę zasługują strefowane na część dzienną i nocną penthause’y o powierzchni powyżej 100 mkw.

Osoby poszukujące przestrzeni do wyjątkowych aranżacji znajdą apartamenty z salonami o wysokości dwóch kondygnacji i pełnym przeszkleniem. Mieszkania położone na ostatniej, cofniętej kondygnacji posiadać będą powiększone tarasy.

Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców deweloper zaplanował prywatną strefę fitness z siłownią i saunami: suchą i parową. System monitoringu budynku ma być zintegrowany z całodobową portiernią.

Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po aglomeracji trójmiejskiej. Prosty i krótki dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych ułatwia szybkie dotarcie do centrów biznesu, lotniska, czy Sopotu.

Investycję Brabank realizuje spółka celowa Brabank Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Planowany termin jej zakończenia to trzeci kwartał 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych