PARTNER PORTALU

Britt-Plan zaprojektuje kameralny budynek na Bemowie

Na działce o powierzchni 2,2 tys. mkw. przy ul. Człuchowskiej, Matexi Polska zrealizuje kolejną kameralną inwestycję mieszkaniową. Budynek zaoferuje ok. 70 lokali mieszkalnych.

Autor: Housemarket.pl 30 października 2015 15:32

Matexi Polska zdecydowała się na koncepcję budynku mieszkalnego zaproponowaną przez pracownię architektoniczną Britt-Plan. Projekt zakłada realizację nowoczesnego, pięciopiętrowego budynku z elegancką fasadą w stonowanej kolorystyce.

Aktualnie deweloper prowadzi zaawansowane prace przygotowawcze. Termin rozpoczęcia prac budowlanych inwestycji przy ul. Człuchowskiej przewidywany jest na drugi kwartał 2016 r.

Zgodnie ze strategią Matexi Polska, lokalizacja przy ul. Człuchowskiej jest dobrze przemyślana i daje komfortowy dostęp do infrastruktury dzielnicy, jednocześnie pozwalając na dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Położenie w tradycyjnie handlowej części Bemowa, blisko Hali Człuchowskiej i jednocześnie w niewielkiej odległości od ratusza dzielnicy spowodowało, że rejon inwestycji należy do naturalnie najlepiej rozwiniętych części Bemowa pod kątem dostępu do infrastruktury - w tym szkół  i przedszkoli oraz udogodnień handlowo-rozrywkowych.

Lokalizacja inwestycji to także dobre połączenie z wylotówkami z Warszawy. Dzięki łatwej komunikacji z węzłem autostradowym „Konotopa” przyszli mieszkańcy bez problemu wyjadą z Warszawy właściwie w każdym kierunku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych