PARTNER PORTALU

Bronowice Residence: Czwarty etap czeka na lokatorów

Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie czwartego etapu osiedla Bronowice Residence. Ukończonych właśnie zostało 141 mieszkań zlokalizowanych w sześciu budynkach.

Autor: HouseMarket.pl 25 lipca 2016 16:08

Inwestycja usytuowana jest na terenie prężnie rozwijających się Bronowic przy ulicy Chełmońskiego i stanowi dopełnienie pozostałych etapów kompleksu. Ostatnie wolne mieszkanie zostało właśnie zarezerwowane.

Czwarty etap kompleksu Bronowice Residence to sześć wielorodzinnych budynków mieszkalnych nawiązujących stylem i wielkością do sąsiadujących zabudowań. W wygodnych trzypiętrowych obiektach znalazło się 141 mieszkań o metrażach od 31 mkw. do 106 mkw. oraz 66 komórek lokatorskich. Na terenie inwestycji jest także 101 miejsc parkingowych dla samochodów w garażu podziemnym oraz 17 naziemnych. Cena za mkw. wynosiła 6 400 złotych brutto.

Osiedle Bronowice Residence mieszczące 646 lokali zostanie wkrótce wyprzedane. Zdecydowana większość mieszkań znalazła swoich nabywców na etapie budowy.

Bronowice Residence składa się z pięciu etapów obejmujących 31 obiektów, które mieszczą łącznie 646 lokali – wszystkie znalazły nabywców, a ostatnie wolne zostało właśnie zarezerwowane. W skład kompleksu wchodzi również osiedle ośmiu domów jednorodzinnych. Budynki stanowią spójną architektoniczną całość.

Dachy z gładkiej aluminiowej blachy oraz olchowe drewno wykorzystane do wykończeń tarasów nadają bryłom wyjątkowego wyglądu. Bronowice Residence IV, tak jak poprzednie etapy inwestycji, został odpowiednio oświetlony i wyposażony w szerokie chodniki oraz tereny rekreacyjne. Dla rodzin z dziećmi przewidziano również klasycznie zaaranżowany plac zabaw.

Osiedle Bronowice Residence jest zlokalizowane w Krowodrzy pomiędzy ulicami Chełmońskiego i Piaskową, z wygodnym dojazdem do centrum miasta. Usytuowanie inwestycji w pobliżu autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 7 gwarantuje dogodne połączenie z drogami w kierunku Warszawy, Katowic, Wrocławia, a także szybki dojazd na lotnisko w Balicach. Bliskość dużych centrów handlowo-usługowych położonych wzdłuż ulicy Josepha Conrada ułatwi przyszłym mieszkańcom robienie zakupów.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych