PARTNER PORTALU

Bronowice Residence Domy z pozwoleniem na użytkowanie

Atal ukończył inwestycję Bronowice Residence Domy, a obiekty otrzymały właśnie pozwolenie na użytkowanie. W ofercie dewelopera pozostały już tylko dwa segmenty.

Autor: HouseMarket.pl 25 września 2015 11:52

Nowoczesne osiedle ośmiu domów zlokalizowane jest w Krowodrzy, przy ulicy Chełmońskiego, w sąsiedztwie kompleksu willowego Bronowice Residence. Obecnie na nabywców czekają jeszcze dwa segmenty w domach typu bliźniak, ich ceny wynoszą 743 tys. zł i 747,5 tys. złotych brutto.

Bronowice Residence Domy to inwestycja składająca się z dwunastu segmentów w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch domów wolnostojących. Piętrowe budynki posiadają poddasze oraz przestronny garaż. Powierzchnia segmentów w „bliźniakach” wynosi 138 mkw., natomiast domy wolnostojące mają odpowiednio 194 i 202 mkw. Przy każdym z domów znajdują się ogródki o powierzchniach od 79 do 317 mkw., które lokatorzy mogą zaaranżować według własnego pomysłu.

Domy na osiedlu charakteryzują się nowoczesną architekturą. Elewacja zewnętrzna pokryta została tynkiem oraz płytkami klinkierowymi. Dach wykonano jako konstrukcję czterospadową, a jego linie przecinają funkcjonalne lukarny, dzięki którym pomieszczenia znajdujące się na piętrach są odpowiednio doświetlone. Drzwi wejściowe oraz garażowe utrzymano w kolorystyce mahoniowego drewna.

Projekt Bronowice Residence Domy przygotowała firma LINIAarchtekci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych