PARTNER PORTALU

Bronowice Residence - ostatnie dwa wolne mieszkania

W piątym etapie krakowskiej inwestycji Bronowice Residence Atal sprzedał już prawie wszystkie mieszkania. Zostały ostatnie dwa wolne trzypokojowe lokale o powierzchni 68,69 mkw. i 69 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 marca 2016 16:11

Bronowice Residence V powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego etapu inwestycji. W dwupiętrowym obiekcie znajdzie się 20 mieszkań o metrażach od 37,80 mkw. do 86,42 mkw. i układach od dwóch do czterech pokoi. Do każdego przynależeć będzie balkon, a do tych na parterze – ogródek. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano parking zewnętrzny z 32 stanowiskami.

Pięcioetapowa inwestycja składać się będzie łącznie z 32 budynków wielorodzinnych. Znajdzie się w nich 731 mieszkań o powierzchniach od 30 do 112 mkw. Pierwsze trzy etapy inwestycji zostały już zakończone, a wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców.

Lokatorzy mogą skorzystać z dziewięciu lokali handlowo-usługowych znajdujących się na terenie kompleksu. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia projektowa LINIA architekci. Planowany termin oddania piątego etapu inwestycji do użytkowania to czwarty kwartał 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych