PARTNER PORTALU

Brzozowy Zakątek czeka rozbudowa. Polnord planuje nowy etap

Polnord planuje rozpoczęcie budowy kolejnych dwóch budynków wilanowskiego osiedla Brzozowy Zakątek. W pierwszym etapie deweloper sprzedał ponad połowę mieszkań. W ofercie pozostało jedynie 49 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 28 kwietnia 2016 09:09

– Wilanów znowu znajduje się na liście lokalizacji najchętniej rozważanych przy zakupie mieszkania w Warszawie. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnych latach Klientów nie zabraknie m.in. w obrębie Miasteczka Wilanów. Z myślą o nich przygotowujemy do realizacji kolejne dwa budynki osiedla, które trafią do sprzedaży w bieżącym roku – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Polnord.

Brzozowy Zakątek to kameralne osiedle w Miasteczku Wilanów, położone na granicy rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Jest dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta. W planach jest też rozbudowa siatki komunikacyjnej za sprawą południowej obwodnicy Warszawy oraz odtworzenia przedwojennej linii tramwajowej biegnącej z centrum do Wilanowa.

Brzozowy Zakątek będzie realizowany w trzech etapach, w których łącznie powstanie 335 lokali. W pierwszym budynku, który zostanie oddany do użytku w 2017 roku, Polnord zaprojektował 124 funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 28 do 133 mkw. Większość z nich posiada podział na strefę dzienną i nocną oraz słoneczne tarasy lub balkony. Rozkłady lokali umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni. Znaczną część dostępnej jeszcze oferty stanowią duże mieszkania idealne dla rodzin z dziećmi, dostępne w programie MdM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych