PARTNER PORTALU

Brzozowy Zakątek. Większość mieszkań ma już właścicieli

Polnord wyprzedał osiemdziesiąt procent mieszkań w ostatnim z trzech budynków inwestycji Brzozowy Zakątek w warszawskim Wilanowie.

Autor: housemarket.pl 06 września 2017 11:14

Inwestycja Brzozowy Zakątek to osiedle złożone z trzech budynków u zbiegu ulic Branickiego i Ledóchowskiej w zielonej części Miasteczka Wilanów, tuż na granicy rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska.

Infrastruktura drogowa i komunikacja miejska w prosty i szybki sposób łącza osiedle z innymi dzielnicami Warszawy. Do roku 2020 dzielnica uzyska połączenie z najważniejszą inwestycją drogową stolicy – Południową Obwodnicą Warszawy. Walory osiedla zostały szybko docenione przez osoby poszukujące mieszkań w dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy. Z 99 oferowanych lokali do nabycia pozostało tylko 19 mieszkań w cenach, rozpoczynających się już od 6.700 za mkw.

- W pierwszym półroczu 2017 r. sprzedaliśmy łącznie 650 lokali netto. Mieszkania w inwestycji Brzozowy Zakątek należą do najlepiej sprzedających się w portfelu Polnord. Strategia, jaką realizujemy, polega na uruchamianiu kolejnych inwestycji i szybkiej zabudowie posiadanego banku ziemi – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord. 

Mieszkańcy osiedla Brzozowy Zakątek skorzystają z walorów przyrodniczych, jakie oferuje ta część Warszawy, a jednocześnie będą mieli do dyspozycji wygodne rozwiązania komunikacyjne i gotowe zaplecze pełnej infrastruktury miejskiej, takiej jak sklepy, punkty usługowe czy placówki edukacyjne.

- Osiedle Brzozowy Zakątek oferuje bogaty wybór mieszkań o funkcjonalnych rozkładach, od kawalerek do mieszkań 4-pokojowych. Większość mieszkań jest dwustronna i podzielona na strefy dzienne i nocne umożliwiające dowolna aranżację przestrzeni. W inwestycji przeważają duże mieszkania, a to idealna propozycja dla rodzin z małymi dziećmi, dla których przygotowano place zabaw na ogrodzonym terenie. W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnord.  

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych