PARTNER PORTALU

Budimex Nieruchomości rozpoczął sprzedaż 172 mieszkań w Nowych Czyżynach

Rusza sprzedaż mieszkań w następnej enklawie projektu Nowe Czyżyny. Zaprojektowano tu 172 mieszkania z balkonami, loggiami lub tarasami w cenie od 4,3 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 09 lipca 2015 12:56

Budimex Nieruchomości rozpoczął sprzedaż kolejnych mieszkań w krakowskim projekcie Nowe Czyżyny. Siedmiopiętrowy budynek z 15-piętrowymi dominantami pokryje jasna, pastelowa elewacja z ciemniejszymi akcentami. Na parterze będzie się znajdować 14 lokali usługowych. Wewnętrzny dziedziniec zagospodarowany zostanie elementami małej architektury oraz zielenią ozdobną. Dla zainteresowanych dostępne będą komórki lokatorskie oraz schowki.

Ceny – już od 4,3 tys. zł za mkw., pozwolą na zakup własnego M sporo poniżej limitów programu Mieszkanie dla Młodych. Zaplanowano tu popularne metraże: mieszkania jednopokojowe od 29 do 38 mkw.; mieszkania dwupokojowe od 38 do 51 mkw., także z antresolą; mieszkania trzypokojowe od 55 do 67 mkw., także z antresolą; mieszkania czteropokojowe o powierzchni 84 mkw. oraz jedno mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 117 mkw.

Plany mieszkań zostały funkcjonalnie zaprojektowane - mają praktyczne rozkłady, a części wspólne są przemyślane i przyjazne. Budynek w części dostępny będzie dla osób niepełnosprawnych (samobieżna platforma schodowa – klatka północna). Blisko stąd do przystanku autobusowego, a komunikację ułatwia wybudowana przez Budimex Nieruchomości nowa droga publiczna – ulica Bolesława Orlińskiego.

Nowy budynek powstaje niedaleko Parku Lotników Polskich i Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Mieszkańcy mogą korzystać z dogodnej komunikacji i pełnej infrastruktury dzielnicy. Sąsiedztwo wyższych uczelni sprawia, że to miejsce z dużym potencjałem – będzie cieszyć się popularnością, a mieszkania z pewnością zyskają na wartości.

Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych