PARTNER PORTALU

Budnex rusza z budową przy Placu Jana Pawła II

Firma Budnex rozpoczęła budowę kolejnej inwestycji w Warszawie. Przy Placu Jana Pawła II, w ramach następnego etapu osiedla, deweloper wybuduje 134 lokale. Nowe mieszkania będą gotowe na koniec 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 07 grudnia 2017 14:36

Powstający obiekt to piąty z budynków realizowanych przez dewelopera przy Placu Jana Pawła II w dzielnicy Górczyn.

- Mieszkania przy Placu Jana Pawła II od zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów, a sam gorzowski Górczyn jest dzisiaj jedną z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji mieszkaniowych w naszym mieście. Stąd decyzja by rozpocząć budowę kolejnego budynku w tej części Gorzowa – mówi Krzysztof Nuckowski, prezes Budnex. - W nowym budynku powstaną 134 mieszkania, które oddamy do użytku z końcem 2019 roku - dodaje.

Za projekt V budynku odpowiada architekt Piotr Wiśniewski, który z resztą projektował wcześniejsze etapy tego osiedla. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Budnex Deweloper. Prace przy realizacji obiektu już trwają. Aktualnie wylewane są ławy fundamentowe pod przyszły budynek, a do końca roku wykonane zostaną ściany kondygnacji podziemnej.

Realizowany budynek w najwyższej części będzie miał cztery piętra i składał się będzie z sześciu klatek. W inwestycji znajdą się mieszkania o powierzchni od 35 do 78,5 mkw. w wersjach dwu-, trzy- i czteropokojowych z aneksami kuchennymi. Tak jak w przypadku poprzednich inwestycji deweloper bez dodatkowych kosztów zaoferuje klientom możliwość zmian w układzie ścianek działowych i instalacji, więc w przypadku niektórych mieszkań będzie można wydzielić osobną kuchnię. Będzie też możliwość łączenia sąsiednich lokali w większe mieszkania, co może zainteresować klientów poszukujących mieszkań z większą ilością pokoi lub o większej powierzchni.

Pomimo, że rozpoczęcie sprzedaży tej inwestycji zaplanowane jest na styczeń nowego roku, wiemy już, że cena metra kwadratowego mieszkań w tej lokalizacji zaczynać się będzie od 3950 zł brutto. W inwestycji nie zabraknie również tak charakterystycznych dla projektów sygnowanych logo Budnex obszernych balkonów, których powierzchnia wyniesie przeszło 15 mkw. Dodatkowo do mieszkań położonych na wysokim parterze przynależeć będą tarasy o powierzchni 22 mkw.

Warto dodać, że projekt budynku zakłada ciche windy w każdej klatce, które obsługiwać będą również poziom hali garażowej. Prócz podziemnych miejsc postojowych jedno i dwustanowiskowych deweloper oferuje również indywidualne garaże.

By zrozumieć w czym tkwi ogromna popularność inwestycji Budnex położonych przy Placu Jana Pawła II, należy się przyjrzeć lokalizacji tego osiedla. Bezsprzecznym atutem są tutaj przedszkole i żłobek, które znajdują się w sąsiedztwie inwestycji oraz bliskość szkół. Przyszli mieszkańcy inwestycji blisko będą mieli również do Parku Górczyńskiego i Parku 750-lecia oraz wszelkich usług - zaczynając od najmniejszych osiedlowych sklepików na dużych centrach handlowych kończąc. Jak podkreśla deweloper to jedna z jego ostatnich lokalizacji w tym rejonie Gorzowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych