Budotex kończy budowę Tęczowego Raju

Budowa pierwszego etapu osiedla Tęczowy Raj powstającego przy ulicy Jeździeckiej we Wrocławiu dobiega końca. Przekazanie mieszkań właścicielom nastąpi najpóźniej do końca października br.

Autor: HouseMarket.pl 10 lipca 2015 12:57

Cena metra kwadratowego mieszkania w Tęczowym Raju waha się od 5,3 do 6,6 tys. zł. W ramach pierwszego etapu powstało łącznie 50 mieszkań o powierzchni od 27 do 93 m kw. Każde posiada własny balkon lub taras oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu, a kupujący mają do wyboru mieszkania z aneksem lub osobną kuchnią. Na terenie osiedla wybudowano m.in. plac zabaw dla dzieci, a na parterze budynku powstaną trzy lokale usługowe.

 - Jesteśmy zadowoleni z aktualnego poziomu sprzedaży – mówi Tadeusz Suleja, kierownik działu sprzedaży i marketingu z firmy Budotex. - Do tej pory nabywców znalazło około 50 proc. lokali mieszkalnych, a 30 proc. z nich zakupiono w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Największym zainteresowaniem klientów, wśród których dominują przede wszystkim osoby młode, cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni 46 i 60 mkw. Po dłuższej przerwie zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty kawalerki. Biorąc pod uwagę liczbę zapytań ze strony potencjalnych klientów, uważamy, że była to dobra decyzja, a na rynku jest miejsce dla tego typu mieszkań.

Docelowo osiedle Tęczowy Raj tworzyć będą trzy pięciopiętrowe budynki ustawione równolegle względem siebie i prostopadle do ulicy Jeździeckiej. Aktualnie deweloper przygotowuje się do realizacji II etapu budowy, w ramach którego, w dwóch budynkach powstanie łącznie 99 mieszkań o powierzchni od 27 do 112 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych