PARTNER PORTALU

Budotex kończy budowę Tęczowego Raju

Budowa pierwszego etapu osiedla Tęczowy Raj powstającego przy ulicy Jeździeckiej we Wrocławiu dobiega końca. Przekazanie mieszkań właścicielom nastąpi najpóźniej do końca października br.

Autor: HouseMarket.pl 10 lipca 2015 12:57

Cena metra kwadratowego mieszkania w Tęczowym Raju waha się od 5,3 do 6,6 tys. zł. W ramach pierwszego etapu powstało łącznie 50 mieszkań o powierzchni od 27 do 93 m kw. Każde posiada własny balkon lub taras oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu, a kupujący mają do wyboru mieszkania z aneksem lub osobną kuchnią. Na terenie osiedla wybudowano m.in. plac zabaw dla dzieci, a na parterze budynku powstaną trzy lokale usługowe.

 - Jesteśmy zadowoleni z aktualnego poziomu sprzedaży – mówi Tadeusz Suleja, kierownik działu sprzedaży i marketingu z firmy Budotex. - Do tej pory nabywców znalazło około 50 proc. lokali mieszkalnych, a 30 proc. z nich zakupiono w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Największym zainteresowaniem klientów, wśród których dominują przede wszystkim osoby młode, cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni 46 i 60 mkw. Po dłuższej przerwie zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty kawalerki. Biorąc pod uwagę liczbę zapytań ze strony potencjalnych klientów, uważamy, że była to dobra decyzja, a na rynku jest miejsce dla tego typu mieszkań.

Docelowo osiedle Tęczowy Raj tworzyć będą trzy pięciopiętrowe budynki ustawione równolegle względem siebie i prostopadle do ulicy Jeździeckiej. Aktualnie deweloper przygotowuje się do realizacji II etapu budowy, w ramach którego, w dwóch budynkach powstanie łącznie 99 mieszkań o powierzchni od 27 do 112 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych