PARTNER PORTALU

Budowa na tle rezerwatu. Ogrody Różane pną się w górę

Na budowie Ogrodów Różanych praca wre. Ściany i słupy drugiego piętra są już w połowie gotowe.

Autor: HouseMarket.pl 08 lipca 2016 12:38

Jak podaje deweloper, kanalizacja podposadzkowa została zrealizowana w 95 proc. Trwają również prace izolacyjne ścian zewnętrznych garażu. Zrealizowano ściany i słupy I piętra, a strop nad pierwszym piętrem jest już prawie gotowy.

Nadal są prowadzone prace związane z murowaniem ścian działowych garażu i parteru. Trwają również prace związane z wykonaniem przyłącza sieci cieplnej do budynku.

Ogrody Różane to nowa inwestycja firmy Konimpex Invest przy ul. Jasna Rola na poznańskich Naramowicach.

Obecnie w trakcie budowy jest etap C osiedla. Obejmuje 117 mieszkań od 30 do nawet 85 metrów kwadratowych oraz cztery lokale usługowe. W każdym mieszkaniu będzie światłowód. We wszystkich zaplanowano wysokie okna – portfenetry.

Część ma duże loggie, wychodzące na rezerwat Żurawiniec. Pięciokomorowe profile okienne oraz nowocześnie zaprojektowane ściany zewnętrzne zapewniają izolację termiczną, co pozwoli latem utrzymać chłód w mieszkaniu, a zimą zaoszczędzić na ogrzewaniu. Deweloper zapewnia antywłamaniowe drzwi wysokiej klasy C i wentylację mechaniczną. Zaprojektował także ciche windy i halę garażową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych