PARTNER PORTALU

Budowa Park Avenue Apartments zgodnie z harmonogramem

Zamontowane okna i drzwi oraz gotowe dachy – to tylko niektóre efekty postępujących prac na budowie luksusowych apartamentów Park Avenue Apartments na krakowskich Starych Dębnikach.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2015 11:25

Już na początku przyszłego roku budynki powstające w ramach kompleksu przybiorą z zewnątrz docelowy wygląd. Oddanie do użytku nastąpi w trzecim kwartale 2016 r. Deweloper Park Avenue Apartments, firma Echo Investment, odnotowuje również wzrost zainteresowania klientów, co przekłada się na dobre wyniki sprzedaży.

Budowa Park Avenue Apartments w Krakowie przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Prace rozpoczęły się w październiku 2014 r. W czerwcu br. zamknięty został stan surowy obiektu. W ostatnim czasie ukończono wylewki w garażach oraz przyłącza. Obecnie w 70 proc. wykończone są również elewacje, a w 80 proc. wykonano tynki wewnętrzne. Końca dobiega również montaż instalacji elektrycznych.

„W tej chwili na budowie trwa m.in. izolowanie balkonów i tarasów. Następnie planujemy zająć się układaniem okładzin kamiennych i posadzek korytarzy, a także montażem grzejników w apartamentach oraz uruchomieniem kotłowni gazowych. Korzystamy z dobrych warunków pogodowych, jak na tę porę roku. W najbliższej przyszłości bardzo ważne będzie dokończenie elewacji zewnętrznej, która już wkrótce w pełni odda architektoniczny urok tej inwestycji” – wyjaśnia Tomasz Makuch, dyrektor budowy Park Avenue Apartments.

Równolegle z pracami na budowie prowadzona jest również sprzedaż apartamentów. Średnia cena za mkw. w Park Avenue Apartments wynosi ok. 15 tys. zł. Kraków pozostaje drugim co do wielkości po stolicy miastem pod względem zasobów nieruchomości premium, które stanowią ok. 3,5 proc. wszystkich apartamentów oferowanych obecnie na sprzedaż w tym mieście.

- Zainteresowanie ofertą Park Avenue Apartments jest bardzo duże. Sukces komercjalizacyjny zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej jakości projektowi i znakomitej lokalizacji zapewniającej połączenie ciszy i zieleni z bliskością tętniącego życiem Starego Miasta.

Największym powodzeniem cieszą się budynki z bezpośrednią ekspozycją na Park Dębnicki oraz bulwary nad Wisłą, w których sprzedaliśmy już ok. 1/3 apartamentów. W inwestycji wciąż pozostają jednak wolne powierzchnie, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą - mówi Jakub Tamborowski, kierownik biura sprzedaży Park Avenue Apartments.

Park Avenue Apartments to kompleks kameralnych apartamentów, który składać się będzie z siedmiu trzypiętrowych budynków, z których każdy pomieści od 5 do 11 apartamentów o powierzchniach od 70 do 200 mkw. Inwestycja znajduje się na krakowskich Starych Dębnikach, u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych