PARTNER PORTALU

Budowa Reduty Nowe Podolany idzie pełną parą

Budowa czwartego etapu inwestycji Reduta Nowe Podolany w Poznaniu przy ul. Jasielskiej realizowana jest zgodnie z założonym planem. Harmonogram przewiduje oddanie budynku w listopadzie 2016 roku.

Autor: HouseMarket.pl 01 marca 2016 13:21

Deweloper - Ekonbud-Fadom wprowadził właśnie do sprzedaży kolejne mieszkania. W ramach IV etapu powstanie budynek z 68 lokalami o metrażach od 34 do 72 kmw.

– Dostępne są zarówno kawalerki, jak i mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Większość jest objęta rządowym programem MdM – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Ceny rozpoczynają się już od 5 450 zł za mkw. brutto.

Do tej pory deweloper zakończył budowę trzech etapów. Zaaranżowano w nich 194 mieszkania. Zgodnie z planami powstaje jeszcze jeden, V etap, który również jest w budowie. Wzbogaci on osiedle o 54 lokale. Docelowo, w ramach całej inwestycji oddanych do użytku zostanie 316 mieszkań.

Osiedle cały czas się rozwija. Powstał plac zabaw dla najmłodszych. Drugi, dla starszych dzieci, zostanie wybudowany do marca bieżącego roku. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, w niedalekiej odległości od inwestycji Reduta Nowe Podolany pojawił się nowy przystanek autobusowy, a na linii nr 83 wprowadzono zmiany. Pomiędzy przystankami Druskiennicka a Strzeszyńska II autobusy kursują przez ulicę Jasielską, zatrzymują się na nowym przystanku – Os. Reduta. Wszystko za sprawą wybudowanych przez Ekonbud-Fadom dwóch platform przystankowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych