PARTNER PORTALU

Budynek TBS Warszawa Południe ze zgodą na użytkowanie

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy wydał pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego na warszawskich Stegnach. Inwestorem 7-kondygnacyjnego budynku jest TBS Warszawa Południe. Budynek zaprojektowała i zbudowała warszawska firma Totalbud.

Autor: HouseMarket.pl 24 sierpnia 2015 12:15

Budynek zlokalizowany jest na południowym odcinku ulicy Pory, tuż przy Al. Gen. Władysława Sikorskiego.

Budynek zaprojektowała i zbudowała warszawska firma Totalbud w ramach przetargu w formule „projektuj i buduj”. Stanął on na działce o powierzchni 1535 mkw. Dom mieści 44 mieszkania głównie jedno- i dwupokojowe o powierzchniach od 33 do 45 mkw. Wyjątek stanowi piętro piąte, gdzie znajdą się dwa duże mieszkania o powierzchni 120 mkw. Kondygnację podziemną o powierzchni 1171 mkw. zajmuje garaż na 45 miejsc parkingowych. Południowy narożnik działki zajmuje teren rekreacyjny.

Prezes Totalbudu, Mariusz Pałka, w swoim komentarzu do oddania pod klucz budynku przy ulicy Pory powiedział: „Mimo niełatwych warunków geologicznych panujących na tej działce oddaliśmy inwestorowi budynek pod klucz w ściśle zakontraktowanym terminie. Mamy satysfakcję, iż oddajemy w ręce mieszkańców nowoczesny i estetyczny dom mieszkalny harmonijnie wpisujący się w tę część Stegien. Budynek jest bardzo funkcjonalny, ponadto nasi architekci zadbali także o to, aby w tę zieloną część stolicy wpisywał się odpowiednimi nasadami na części rekreacyjnej działki, jak również wschodnią elewacją z pnącą zielenią”.

Totalbud specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów „pod klucz”. Oprócz tego firma wykonuje konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, posadzkarskie i elewacje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych