PARTNER PORTALU

Budynek w Zalasewie gotowy do zamieszkania

Trwają prace związane z rozbudową inwestycji przy ulicy Radosnej w podpoznańskim Zalasewie. W ramach drugiego etapu powstaje w sumie 178 mieszkań. Pierwszy budynek z 39 lokalami jest już gotowy do zamieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2015 11:34

Inwestycja przy Radosnej w Zalasewie to kolejny projekt mieszkaniowy realizowany przez spółkę Agrobex w gminie Swarzędz. Znakiem rozpoznawczym trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych  jest ciekawa kolorystycznie architektura ze stylowymi wykuszami i mieszkaniami ze skosami.

Pierwszy budynek (klatki E1 i E2, czyli Radosna 15 A i B) jest już gotowy. Znajduje się tam 39 mieszkań od jednopokojowych do trzypokojowych. Najmniejsze ma 32,5 mkw., a największe 66,3 mkw. Do każdego lokalu przynależą komórki lokatorskie, a właściciele mieszkań na paterze mają do dyspozycji ogródki.

Kolejny budynek (z klatkami D1 i D2) jest w trakcie budowy. Jego zakończenie Agrobex planuje na II kwartał 2016 r. Mieszkania oddawaną są w tzw. stanie deweloperskim, a cena mkw. rozpoczyna się od 4250 zł brutto. Tym samym wszystkie lokale oferowane w projekcie Radosna II kwalifikują się do rządowego programu dopłat MdM.

W ramach projektu inwestor zadbał również o małą architekturę na osiedlu. Powstała droga wewnętrzna, brukowane chodniki czy oświetlenie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych