PARTNER PORTALU

Bulwar Drobnera. Apartamenty z włoskim szlifem

Bulwar Drobnera to luksusowy, kameralny apartamentowiec. Po jego południowej stronie, za Odrą, leży historyczne Stare Miasto. Z kolei na północ od budynku ciągną się pierzeje kamienic XIX-wiecznego Nadodrza.

Autor: HouseMarket.pl 09 maja 2016 08:53

Elewacja budynku od strony ulicy została pokryta kremowej barwy trawertynem - kamieniem znanym m.in. z tego, że wybudowano z niego rzymskie Koloseum. Części wspólne wewnątrz budynku wykończone zostały z wykorzystaniem betonu artystycznego. Z wyższych kondygnacji rozpościera się niepowtarzalny widok na miasto. Panorama rozciąga się od wież wrocławskiej katedry na wschodzie, aż po szczyt góry Ślęży na południowym zachodzie.

W strzeżonym, doskonale wyciszonym obiekcie znajduje się tylko 17 apartamentów, o powierzchni od 47 do 300 metrów kwadratowych. Wysokie, doskonale doświetlone mieszkania wyposażone są w rozległe balkony z przesuwnymi, drewnianymi roletami. Z okien apartamentów rozpościera się piękny widok na Odrę i historyczne Stare Miasto. 

Zrealizowany przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom apartament pokazowy to miejsce, w którym znajduje się dużo dobrego włoskiego designu oraz zaskakujące dodatki. Surowy dekoracyjny tynk, gres i marmur komponują się tutaj z ciepłymi okładzinami. Apartament został wyposażony w meble głównie włoskich projektantów, takich jak: Raffaello Galiotto czy Rodolfo Dordoni.

Budynek posiada dwie kondygnacje lokali biurowo-handlowych. Na pierwszym piętrze znajduje się otwarta przestrzeń o powierzchni 775 metrów kwadratowych. Na drugim - lokale o powierzchni od 47 do 775 metrów kwadratowych. Przestrzeń tą można dowolnie łączyć i dzielić ściankami działowymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych