PARTNER PORTALU

Bursztynowa zwiastunem kolejnej inwestycji

Siedem tygodni po zakończeniu budowy Bursztynowej sprzedano ostatnie mieszkanie. Invest Komfort nie zatrzymuje się na tym sukcesie i zapowiada realizację kolejnej prestiżowej inwestycji w tej części Trójmiasta. Jej budowa ma rozpocząć się już na przełomie maja i czerwca tego roku.

Autor: HouseMarket.pl 26 kwietnia 2017 16:56

Bursztynowa – ekskluzywny, kameralny zespół mieszkaniowy położony w Jelitkowie, na granicy Gdańska i Sopotu, był prawdziwą okazją dla inwestorów. Docenili oni przede wszystkim perfekcyjną lokalizację osiedla, która jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o prestiżu inwestycji i zwrocie z lokaty kapitału. Bursztynowa łączy w sobie bliskość przyrody z szybkim dostępem do atrakcji miasta.

Idealne miejsce do wypoczynku przez cały rok

Osiedle znajduje się jedyne 400 metrów od malowniczej, nadmorskiej plaży, w otoczeniu parków ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. W pobliżu inwestycji nie brakuje restauracji, kawiarni i ośrodków SPA. To idealne miejsce do wypoczynku przez cały rok. Niedaleko znajdują się też szkoły, przychodnie, obiekty handlowe i usługowe. Mieszkańcy Bursztynowej mogą również swobodnie korzystać z okolicznej, rozwiniętej infrastruktury sportowej – m.in. basenu, klubu żeglarskiego, szkoły tenisa oraz słynnego Hipodromu.

Bursztynowa jest wyjątkowym miejscem także ze względu na ekskluzywną architekturę i wysoki standard wykonania. Ponadczasowa estetyka i trwałość budynków, reprezentacyjne części wspólne zaaranżowane z dbałością o najmniejszy detal oraz eleganckie, powiększone loggie, to tylko kilka z elementów projektu dedykowanego najbardziej wymagającym klientom.

- Architekci zadbali o zachowanie balansu pomiędzy współczesną prostotą formy a przejrzystością w nawiązaniu do tradycyjnej zabudowy Jelitkowa – tłumaczy Agnieszka Gostomczyk, inżynier budowy Bursztynowej.

- Wnętrze budynków jest konsekwentną kontynuacją założeń projektowych. Znajdziemy tu posadzki wykończone kamieniem naturalnym czy drewniane zabudowy zestawione z surowością betonu architektonicznego. Na szczególną uwagę zasługuje dostępny dla mieszkańców, klub fitness składający się z trzech stref: ćwiczeń, relaksu oraz sali klubowej. Godny podkreślenia jest w nim piękny, ażurowy sufit zbudowany z kilkuset fornirowanych, ręcznie wybarwianych szeblinek – dodaje.

Ważną cechą inwestycji jest również rozbudowana przestrzeń zielona, która stanowi wizytówkę osiedla. Architekci krajobrazu uwzględnili w projekcie między innymi założenia wodne, rozległe ogródki oraz plac zabaw dla dzieci.

Kolejny projekt obok Bursztynowej

Popularność Bursztynowej wśród inwestorów może zwiastować sukces kolejnego projektu, który Invest Komfort zrealizuje w sąsiedztwie powstałej już inwestycji. Projekty budynków, wnętrz i przestrzeni zielonej nowego osiedla, nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że będzie to kolejna perełka na mapie trójmiejskich luksusowych inwestycji. Już teraz wiemy, że na nowym osiedlu zieleń będzie motywem przewodnim, nie tylko w ramach małej architektury, otaczającej budynki. Projektanci w bardzo oryginalny sposób uwzględnili naturalne elementy także we wnętrzach inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych