PARTNER PORTALU

Bydgoszcz: Dębowa Ostoja zyskuje elewację

Na ulicy Filtrowej rośnie ostatni budynek miniosiedla Dębowa Ostoja. Największy budynek liczyć ma 115 mieszkań. Trwają przy nim ostatnie prace murarskie, a pierwszy segment zyskuje elewacje.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2015 16:07

Osiedle Dębowa Ostoja mieści się na bydgoskim Czyżkówku przy ul. Wyrzyskiej. Powstaje etapami. Gotowe są już dwa budynki A i B. Inwestor, firma Red Co  wznosi teraz trzeci, największy  budynek. Będzie się w nim mieścić 115 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Inwestycja zakończy się w III kwartale 2016 r.

Obecnie w budynku C wykonywana jest elewacja pierwszej klatki. Trwa  tam również montaż instalacji i układanie tynków. Jak informuje bydgoski magistrat, inwestor rozpoczął też prace związane z murowaniem ścian ostatniego pietra klatki drugiej  W trzecim segmencie budynku wznoszone jest pierwsze piętro.

 Na całym osiedlu łącznie funkcjonować ma 225 mieszkań. Wiele lokali wyposażonych jest w przestronne balkony, zaś apartamenty na ostatnich kondygnacjach mają duże tarasy. Każdy z budynków posiada windy i podziemny garaż. W sąsiedztwie inwestycji rośnie wiele wiekowych dębów, niektóre są pomnikami przyrody.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych