PARTNER PORTALU

Bydgoszcz: Kolejne dwa budynki na Wyżynach

Na Wyżynach powstają kolejne dwa budynki osiedla Zielone Tarasy. W sumie w tym miejscu zaprojektowano około 675 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 19 stycznia 2016 16:52

Inwestycja na Wyżynach to jedno z największych przedsięwzięć deweloperskich na terenie miasta. Inwestorem jest firma Budlex. Do tej pory pobudowano w tym miejscu dziewięć budynków. Jak informuje bydgoski ratusz, ostatnio rozpoczęły się prace przy budowie dwóch kolejnych bloków przy ul. Glinki 95 i 97, w których znajdzie się łącznie ponad 100 mieszkań o powierzchni od 29 do 98 mkw.

Wykonano już i zabezpieczono wykop i przystąpiono do robót zbrojarskich przed wykonaniem żelbetowej płyty fundamentowej pod halą garażową budynków. Zakończenie budowy planowane jest wiosną 2017 roku. Docelowo osiedle tworzyć ma 13 bloków.

Budynki na tym osiedlu wyróżniają duże gabarytowo windy prowadzące z garażu po ostatnią kondygnację, szerokie klatki schodowe oraz obszerne balkony. Osiedle jest ogrodzone, wyposażone między innymi w monitoring, a jego częścią jest przestronny parking zewnętrzny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych