PARTNER PORTALU

Bydgoszcz: Powstaje małe osiedle w paryskim stylu

Trwają już ostatnie prace przy trzecim budynku miniosiedla Paryskiego w rejonie ul. Pestalozziego. Ma on być gotowy na wiosnę.

Autor: HouseMarket.pl 07 stycznia 2016 14:30

Z końcem ubiegłego roku zakończyły się prace w drugim budynku od strony ul. Jagiellońskiej. Parter obiektu zarezerwowano pod gabinety medyczne. Trzeci budynek jest zlokalizowany w głębi działki. Trwają przy nim ostatnie prace przy efektownej elewacji oraz wykończeniowe wewnątrz budynku. Wszystkie budynki cechuje klasycystyczna forma, wyraźnie zaznaczone kamienne kolumny, elementy piaskowca, detal nadający całości wyjątkowy charakter.

W swej formie nawiązują do stylu haussmannowskiego w jakim przebudowany był Paryż w połowie XIX wieku. Wnętrza natomiast są wyposażane w nowoczesne technologie jak np. światłowody, wideodomofony, podgląd monitoringu w TV, windy, które można będzie przywołać z domu na wskazane piętro. Do tego klatki schodowe o wysokim standardzie wykończenia.

Całe osiedle będzie ogrodzone, z odrębnymi wjazdami do podziemnych garaży w każdym budynku. Inwestorem jest firma Budlex.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych