PARTNER PORTALU

Bydgoszcz: Rośnie już drugi budynek Impresji

Trwają prace przy elewacji pierwszego budynku osiedla Impresja przy ul. Powstańców Warszawy. Realizowany jest też drugi etap inwestycji. Cały kompleks ma składać się z czterech siedmiokondygnacyjnych budynków.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2015 16:02

W pierwszej kolejności powstaje budynek A. Znajdą się w nim 62 mieszkania. Obecnie wykonywana jest elewacja od strony ul. Powstańców Warszawy. Wcześniej zamontowano stolarkę okienną w mieszkaniach. Całkowicie przykryta została hala garażowa poza obrębem budynku. W mieszkaniach wykonywane są ostatnie prace instalacyjne oraz tynkarskie.

Jednocześnie inwestor rozpoczął wznoszenie  ścian parteru w budynku B. Trwają tam także prace związane z podłączeniem instalacji zewnętrznych oraz budową  hali garażowej. Finisz budynku A planowany jest na II kwartał 2016 r. Docelowo na osiedlu powstaną cztery budynki wraz ze starannie zaprojektowanymi terenami zielonymi. W sumie będzie w nich około  230 mieszkań. Z mieszkań na najwyższych kondygnacjach roztaczać ma się widok na korony drzew rosnących w Lesie Gdańskim.

Jak informuje bydgoski magistrat, inwestor zamierza też przy aranżacji osiedla zachować część rosnących wysokich sosen. W elewację wkomponowane mają być między innymi kompozyty drewnopodobne. W budynkach zaprojektowano podziemne garaże. Inwestorem jest firma Red Co.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych