PARTNER PORTALU

Była spółdzielnia pracy, będą apartamenty - Matexi rusza z nowym projektem

Matexi Polska rozpoczyna przygotowania do kolejnej inwestycji. Kameralny projekt Żeromskiego 17 powstanie w centralnej części warszawskich Bielan.

Autor: HouseMarket.pl 10 września 2015 09:27

Firma Matexi Polska kupiła działkę i rozpoczęła przygotowania do realizacji projektu przy ul. Żeromskiego 17 w Warszawie.

Koncepcja przewiduje rewitalizację istniejącej tkanki miejskiej, w postaci starych pawilonów, należących dotychczas do specjalistycznej spółdzielni pracy Elektromoc i zastąpienie ich budynkiem mieszkaniowym o eleganckiej, nowoczesnej fasadzie zachowującej jednocześnie spójność architektoniczną z istniejącą przestrzenią miejską.

Matexi Polska zamierza wybudować w tym miejscu kameralną inwestycję mieszkaniową obejmującą około 70 lokali w zróżnicowanych metrażach, plasując ją w segmencie  średnim o podwyższonym standardzie. W budynku przewidziany jest garaż podziemny, a także galeria usługowo-komercyjna usytuowana na dolnej kondygnacji, od ul. Żeromskiego.

Aktualnie trwa  procedura wyboru pracowni architektonicznej odpowiedzialnej za szczegółową koncepcję zabudowy i  rewitalizacji działki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych