PARTNER PORTALU

Bytkowska Park – nowa inwestycja Wawel Service

Najnowsza inwestycja Wawel Service powstanie w stolicy województwa śląskiego. Osiedle czterech budynków wielorodzinnych stanie tuż przy wejściu do Parku Śląskiego.

Autor: HouseMarket.pl 01 lutego 2016 13:57

Osiedle wyróżniać się będzie niskimi kosztami eksploatacji, z których słyną inwestycje Wawel Service. Kompleks budynków zostanie zbudowany w zielonej części Katowic, przy zbiegu ulic Bytkowskiej i Telewizyjnej, bezpośrednio przy wejściu do Parku Śląskiego.

Inwestycja będzie się składać z czterech budynków mieszkalnych: A, B, C i D. Na powierzchni ok. 12 tys. mkw. łącznie znajdzie się 245 lokali mieszkalnych. W budynku A przewidziano 65 mieszkań: 38 dwupokojowych i 27 trzypokojowych oraz jeden lokal usługowy. Z kolei w budynkach B, C i D przewidziano po 60 mieszkań. Bytkowska Park gwarantuje m.in. garaże podziemne z 103 miejscami parkingowymi, pomieszczenia techniczne i gospodarcze i 150 naziemnych miejsc postojowych w granicach terenu inwestycji.

Partery budynków dostępne będą z chodnika bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Garaż podziemny oraz wszystkie kondygnacje skomunikowane zostaną windami osobowymi dostosowanymi do transportu osób niepełnosprawnych.

Największą zaletą inwestycji jest przede wszystkim jej lokalizacja. W najbliższym sąsiedztwie kompleksu znajduje się m.in. Park Śląski oraz Lasek Bytkowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych