PARTNER PORTALU

Camelia. Rodzinne osiedle w dużym mieście

Camelia to nowoczesna inwestycja położona w południowo-zachodniej części Warszawy – w pełnej zieleni, przyjaznej rodzinie dzielnicy – Włochy.

Autor: housemarket.pl 10 października 2017 10:51

Projekt Camelia powstanie przy ulicy Potrzebnej, w pełnej zieleni, przyjaznej rodzinie warszawskiej dzielnicy – Włochy. Inwestycja doskonale wpisuje się w otoczenie. Równowagę osiągniętą we wszystkich najistotniejszych z punktu widzenia mieszkańca obszarach symbolizuje kamelia – kwiat pochodzący z Azji Wschodniej. W pobliżu znajdują się zielony Park Kombatantów oraz Stawy Koziorożca. Dodatkowo przestrzenne balkony, tarasy, ogródki lokatorskie oraz fontanny w patio mają także skłaniać do spędzania wolnego czasu na powietrzu.

Camelia to 5-pietrowy budynek, w którym znajdować się będzie łącznie 161 lokali o funkcjonalnych rozkładach i metrażu od 28 do 125 mkw. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będzie również dostępność naziemnych miejsc parkingowych. Młode rodziny mogą także liczyć na rowerownię i wózkarnię. Ponadto w budynku zastosowane zostaną Inteligentne Systemy Mieszkaniowe, które umożliwiają m.in. zwiększenie bezpieczeństwa poprzez czujnik bezpieczeństwa drzwi, a także – regulowanie temperatury w pomieszczeniach, kontrolę oświetlenia oraz sterowanie urządzeniami.

Projekt mieszkaniowy Camelia to już kolejne przedsięwzięcie Bouygues Immobilier Polska, które posiada prestiżowy certyfikat HQE Excellent. Potwierdza on, że inwestycja spełnia wymogi budownictwa wysokiej jakości, które zapewnia mieszkańcom komfort oraz jest przyjazne środowisku. Wcześniej certyfikat HQE uzyskały inwestycje Accent Vert i Accent Ecco, a także projekt La Melodie.

 Wykonawcą inwestycji jest firma Budimex

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych