PARTNER PORTALU

CDI wkrótce zacznie budowę nowych bloków

Zakończyła się budowa pierwszych budynków mieszkalnych przy ul. Leśnej 19-21 w Bydgoszczy. Z początkiem roku w ich sąsiedztwie rozpocznie się realizacja kolejnych.

Autor: HouseMarket.pl 04 grudnia 2015 16:10

Inwestor planuje zagospodarować cały teren pomiędzy ulicami Kamienną i Dwernickiego. W każdym z budynków przy ul. Leśnej zaprojektowano po 72 mieszkania o powierzchni od 27 do 79 mkw. W części podziemnej znalazło się natomiast 78 miejsc postojowych i komórki lokatorskie. Budynki wyposażono w windy, a mieszkania w indywidualny system produkcji ciepłej wody i centralnego ogrzewania. Budynki liczą  mają sześć kondygnacji.

Teraz inwestor, firma CDI działająca w grupie kapitałowej Immobile, zamierza z początkiem nowego roku rozpocząć realizację kolejnych budynków. W ostatnich dniach złożony został wniosek o wydanie pozwolenia na budowę.  Budynki mają liczyć siedem kondygnacji. Znajdzie się w nich łącznie 149 mieszkań oraz 17 lokali usługowych. Planowany termin zakończenia tego etapu inwestycji to połowa 2017 roku.

To przedsięwzięcie jest elementem jednej z największych inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy. Jak informuje magistrat cały teren do zagospodarowania liczy 10 hektarów. Ograniczają go ulice: Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamienna i Leśna. Od strony ul. Kamiennej planowane są budynki biurowo-usługowo oraz handlowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych