PARTNER PORTALU

Central Park w Szczecinie rośnie zgodnie z planem

Na budowie pierwszego etapu Central Parku w Szczecinie zakończyły się prace przy elewacji od strony północnej. Wykonano tam tynkowanie mieszkań w klatce A1. Została też wylana posadzka na pierwszym i drugim piętrze.

Autor: HouseMarket.pl 24 marca 2016 10:20

Inwestycja Modehpolmo II mieści się w centrum Szczecina pomiędzy ulicami Emilii Plater, Gontyny oraz Księżnej Salomei. Tworzą ją dwa czteropiętrowe budynki mieszkalne. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.

Na budowie pierwszego etapu kończą się prace przy elewacji. Część od strony północnej została zakończona. Ukończono tynkowanie mieszkań w klatce A1. Została tam wylana posadzka na pierwszym i drugim piętrze. Na pozostałych kondygnacjach trwają prace związane z przyłączami sanitarnymi. Jeśli chodzi o drugi etap, to zakończono roboty nad wykopem. Trwają prace nad betonowaniem płyty fundamentowej, ścianami nośnymi garażowca oraz stropem nad nim.

Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest do 31 maja 2016 r. Etap drugi ma się zakończyć do 30 kwietnia 2017 r.

Inwestycja pomieści mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 24 mkw. do 124 mkw. Do każdego przynależne są bez dodatkowych opłat: loggia, balkon, taras lub ogród. Każdy lokal będzie posiadał indywidualną centralę ciepła – logotermę. Deweloper przewiduje możliwość łączenia mieszkań na etapie budowy. Zapewnia też dużą ilość miejsc postojowych oraz osobne garaże w części podziemnej.

W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się centrum handlowe, zapewniające dostęp do sklepów znanych marek, eleganckich restauracji, kawiarni, kina oraz kręgielni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych