PARTNER PORTALU

Chabrowe Wzgórze ma wzięcie

Polnord przekroczył 80 proc. sprzedaży mieszkań w pierwszym etapie osiedla Chabrowe Wzgórze, zlokalizowanym w, graniczących z Gdańskiem, Kowalach. Ze 152 oferowanych lokali do nabycia pozostały tylko 22 mieszkania, których budowa zakończy się już we wrześniu.

Autor: HouseMarket.pl 09 sierpnia 2017 10:19

Docelowo osiedle Chabrowe Wzgórze składać się będzie z pięciu budynków, w których powstanie łącznie 291 mieszkań. W sprzedaży są już także mieszkania II etapu osiedla, którego realizacja zakończy się już w marcu 2018 roku.

- Chabrowe Wzgórze to kameralne osiedle, usytuowane 10 km od centrum Gdańska w doskonale znanych każdemu mieszkańcowi Trójmiasta Kowalach. Inwestycję cechuje duży wybór lokali w metrażach od 28 do 78 m kw. i szybka data obioru. Mieszkanie 1-pokojowe można tu kupić już od 140 tys. zł, 2-pokojowe od 150 tys. zł, 3-pokojowe od 201 tys. zł, a 4-pokojowe od 319 tys. zł – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Polnord S.A.

Chabrowe Wzgórze powstaje na gruncie z pełnym prawem własności. Pięć 4-piętrowych podpiwniczonych budynków wyposażono w cichobieżne windy. Osiedle jest doskonale skomunikowane: dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje 4 minuty, a do centrum Gdańska – 12 minut.

- Realizujemy obecnie kilkanaście inwestycji w największych miastach w Polsce, ale nasza działalności jest najbardziej aktywna na rynkach warszawskim i trójmiejskim, co stanowi jedno z głównych założeń strategii Spółki – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnordu. – Niedawno dokonaliśmy zakupu atrakcyjnej działki na gdańskich Stogach, gdzie zbudujemy komfortowe apartamenty wakacyjne.

W pierwszym półroczu 2017 roku Polnord sprzedał łącznie 651 lokali netto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych