PARTNER PORTALU

Chilli City do wzięcia pod Poznaniem. Ronson startuje ze sprzedażą

Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w czwartym etapie osiedla Chilli City w podpoznańskich Tulcach. Nowa oferta obejmuje 45 mieszkań z ogródkami w cenie od 228 tys. zł.Autor: HouseMarket.pl 20 czerwca 2016 11:11

– Projektując Chilli City, chcieliśmy, aby inwestycja stała się czymś więcej niż kolejnym osiedlem. Komfortowe, kameralne mieszkania powstają w zabudowie szeregowej, która wkomponowuje się w otaczającą zieleń. Pełna infrastruktura osiedla jak i samych Tulec w połączeniu z bliskością Poznania zapewnia mieszkańcom harmonię i wygodę codziennego życia – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle Chilli City powstaje w Tulcach przy ul. Fiołkowej, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Poznania i w bliskiej odległości (ok. 3 km) od węzła komunikacyjnego łączącego autostradę A2 z drogą krajową nr 11.

W pobliżu samej inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe, przedszkole i szkoła. Kameralna, niska zabudowa to cecha charakterystyczna inwestycji, która kierowana jest do osób ceniących bliskość natury oraz czerpiących radość z życia w mieście.

Czwarty etap Chilli City obejmujący 45 mieszkań o powierzchni od 54 mkw.  do 73 mkw. zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2017 r. Pierwsze trzy etapy z łącznie z 88 lokalami zostały już w całości wyprzedane.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych