PARTNER PORTALU

Chmielna Park na Wyspie Spichrzów gotowe w październiku 2016

Inpro wprowadza do sprzedaży 122 mieszkania i 8 lokali usługowych Chmielna Park. Jest to już ostatni etap nowego osiedla na Wyspie Spichrzów.

Autor: housemarket.pl 01 kwietnia 2015 10:48

Chmielna Park powstaje w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Chmielnej i Toruńskiej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Docelowo Chmielna Park będzie kompleksem trzech budynków o nowoczesnej architekturze z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą.

Mieszkania w inwestycji Inpro, nawet te najmniejsze, zaprojektowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Mieszkania znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. Chmielna Park posiada przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

Inwestycja zakończy się w październiku 2016 r. W aktualnej ofercie znajdują się jeszcze 4 mieszkania i 3 lokale usługowe w ramach gotowego już budynku A oraz 41 mieszkań i 17 lokali usługowych i biur w budynku B, którego zakończenie budowy planowane jest na 30.10.2015 r. Powierzchnia mieszkań w inwestycji wynosi od 31,40 do 152,20 mkw. Ich cena zaczyna się od 5,9 tys. zł/za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych