PARTNER PORTALU

Chojny Park Domy. Prestiżowe domy na łódzkich Chojnach

W pobliżu ulic Rolniczej i Kurczaki powstaje osiedle domów jednorodzinnych budowane przez Atal.

Autor: HouseMarket.pl 09 maja 2016 11:28

Chojny Park Domy jest to doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój, a także wygodny dostęp do komunikacji i infrastruktury miejskiej. Inwestycja będzie dopełnieniem projektu Chojny Park – nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego. W sprzedaży znalazło się 29 komfortowych domów w zabudowie szeregowej. Ceny wynoszą od 570 000 do 590 000 złotych brutto.

Prestiżowe osiedle Chojny Park Domy docelowo składać się będzie z 32 domów w zabudowie szeregowej posiadających od jednego do dwóch pięter. Klienci mogą wybierać spośród segmentów o metrażach od 159,08 do 183,52 mkw.

Do każdego z domów przynależeć będzie garaż, przestronny taras, a także wydzielona przestrzeń na prywatny ogródek o powierzchni od 58,48 do 60,82 mkw. Posesje będą ogrodzone, co zapewni mieszkańcom prywatność oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W ramach inwestycji powstaną również drogi osiedlowe, oświetlone chodniki oraz miejsca parkingowe.

Inwestycja Chojny Park Domy wyróżni się nowoczesną i estetyczną architekturą. Projektanci zadbali o zgodność zabudowy z najnowszymi trendami architektonicznymi. Płaskie dachy i stonowane, eleganckie elewacje wkomponują się w otoczenie i stworzą spójną całość z pobliską zabudową mieszkaniową i sąsiadującą inwestycją – Chojny Park.

Ściany budynków zostaną wzniesione z silikatów, które charakteryzują się doskonałą wytrzymałością. Ponadto, domy będą komfortowe pod względem akustyki oraz izolacji termicznej. W każdym z segmentów zaprojektowano instalację, która pozwoli na montaż kominka.

Kompleks Chojny Park oprócz osiedla domów, oferuje również funkcjonalne mieszkania. W pierwszym etapie inwestycji, który w styczniu br. dostał pozwolenie na użytkowanie, powstały dwa budynki.

W obiektach znajdują się 172 lokale o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. Garaż na poziomie „-1” mieści 185 samochodów. W drugiej części projektu Chojny Park, powstaje pięć kolejnych, spójnych architektonicznie budynków, w których zaprojektowano 236 mieszkań. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano 136 miejsc w garażu podziemnym, a także 108 stanowisk zewnętrznych.

Chojny Park powstaje między ulicami Rolniczą oraz Kurczaki. Ta cicha i spokojna okolica zapewnia szybki dojazd do centrum Łodzi. Na ulicę Piotrkowską można dostać się samochodem w 10 minut, a do łódzkiej Manufaktury w niecałe 20. Szybkie przemieszczanie się po mieście umożliwia również rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. Ponadto, w niedalekiej odległości mieści się dworzec kolejowy Łódź Chojny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych