PARTNER PORTALU

Clipster: pomysł na apartamenty i przestrzeń coworkingową

Clipster to nazwa projektu realizowanego przez Hossę na terenie gdańskiej inwestycji Garnizon Kultury. W ramach przedsięwzięcia powstanie 16 mikroapartamentów oraz strefa coworkingu.

PropertyDesign.pl

Autor: PropertyDesign.pl 30 września 2015 13:14

Clipster to miejsce dla młodych projektów zapewniające aktywnej i pełnej pasji społeczności synergię elementów coworkingu (wspólnej pracy) z colivingiem (wspólnym mieszkaniem) oraz możliwością akceleracji (szybszego rozwoju biznesu).

Nowy punkt na startupowej mapie mieści się w Gdańsku, na terenie Garnizonu Kultury. Przedsięwzięcie zostało powołane do życia przez twórców programów akceleracyjnych: Alfabeat oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER prowadzący Starter Rocket.

Projekt wnętrz studio, czyli „mikroapartamentów” opracowała pracownia emDesign Edyta Malec. Projekt budynku (renowacja i modernizacja) odpowiedzialna była Pracownia Projektowa Grupy Inwestycyjnej Hossa.

Clipster to unikalne na skalę krajową miejsce, gdzie pracujący nad swoim pomysłem dostaną nie tylko wsparcie tutorów, ale i dach nad głową. W przeznaczonej na te cele przestrzeni, zlokalizowanej w samym centrum gdańskiego Wrzeszcza, na terenie realizowanej przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA inwestycji Garnizon, znalazło się m.in. 16 mikroapartamentów oraz strefa coworkingu, która pozwoli społeczności zgromadzonej wokół obiektu na wspólną, kreatywną pracę i spotkania z tutorem.

Dom, kreatywna przestrzeń coworkingowa, miejsce do pracy nad projektem, miejsce na rozwój i preakceleracja dla osób myślących o realizacji ciekawego pomysłu. Tak w kilku słowach można opisać Clipster, jedyne w Polsce miejsce dla młodych projektów.

Przeczytaj więcej na PropertDesign.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych