PARTNER PORTALU

Co drugi apartament Rezydencji Piasek sprzedany

Blisko połowa apartamentów Rezydencji Piasek znalazła już nabywców. Wśród kupców są inwestorzy posiadający nieruchomości m.in. w Londynie, Nowym Jorku czy Dubaju.

Autor: housemarket.pl 31 marca 2015 08:19

Sprzedaż luksusowych nieruchomości z najwyższej półki cenowej trwa zazwyczaj kilka lat. Dotyczy to zarówno wież mieszkalnych, jak i mniejszych kameralnych budynków czy osiedli domów. Szybkość sprzedaży, przy zachowaniu odpowiednio wysokich cen jest w przypadku takich budynków jednym z wyznaczników atrakcyjności nieruchomości. Wrocławska Rezydencja Piasek została oddana do użytku zaledwie kilkanaście miesięcy temu, a nabywcę znalazł  już co drugi apartament.

– Krótki okres sprzedaży jest potwierdzeniem wyjątkowości projektu. Budynek zlokalizowany jest na historycznej wyspie na Odrze. To miejsce unikatowe w skali nie tylko Wrocławia, ale Polski. Do tego każdy detal jest odpowiedzią na bardzo wygórowane oczekiwania zamożnych klientów – komentuje Bartosz Sanecki, kierownik sprzedaży z firmy JOT-BE Nieruchomości.

Kameralny, ekskluzywny budynek zlokalizowany jest na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, na historycznej, naodrzańskiej wyspie Piasek. Położenie nad samą wodą oraz duże przeszklenia, tarasy i oszklone wykusze pozwalają podziwiać z każdej strony budynku panoramę rzeki, Starego Miasta i mostów. W inwestycji znajduje się jedynie 20 apartamentów o powierzchniach od 43 do 150 mkw. Większość mieszkań posiada 2 łazienki. Ceny mieszkań wahają się od 15 do 20 tys. zł za mkw. w wysokim standardzie deweloperskim. Budynek i poszczególne apartamenty posiadają system inteligentnego zarządzania (pełne sterowanie poprzez komputer m.in. ogrzewaniem, chłodzeniem, zewnętrznymi żaluzjami). Deweloper i architekci – pracownia Dziewoński-Łukaszewicz – postawili na luksusowe wykończenie. Użyte zostały m.in. marmur i granit w hallu wejściowym i na klatkach schodowych, egzotyczne drewno na tarasach, fasada budynku wykonana została z pełnej cegły starobrowarnej, a dach wykończony dachówką niemieckiej firmy Meyer Holsen z dożywotnią gwarancją. Zastosowano także najdroższy rodzaj stolarki okiennej - okna aluminiowe.

Każdy z apartamentów posiada swoją własną, niepołączoną z innymi lokalami instalację wentylacyjną, co podnosi do maksimum komfort mieszkania. Dla zwiększenia prywatności i ciszy zastosowano także bezszumową instalację kanalizacyjną. Na parterze budynku znajduje się recepcja z całodobową ochroną. Poniżej zlokalizowane są dwie kondygnacje garaży z windą samochodową cenionej szwedzkiej firmy GMV. Wzdłuż całej elewacji budynku od strony Odry znajduje się pomost zawieszony nad wodą, przystosowany do cumowania łodzi.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych