PARTNER PORTALU

Co nowego w dzienniku budowy Loftów przy fosie?

W Loftach przy fosie zaprojektowano dotąd 56 mieszkań od jednopokojowych o powierzchni 22,40 mkw. po czteropokojowe liczące 86,94 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 18 stycznia 2016 09:14

Lofty przy fosie są luksusowym budynkiem mieszkalnym na terenie Bulwaru Staromiejskiego, przy pl. Jana Pawła II 8 we Wrocławiu. Inwestycja mieści się w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, w otulinie rzeki Odry i fosy miejskiej. Lofty przy fosie mieszczą się w neogotyckim budynku powstałym w XX wieku. Piękna, pięciokondygnacyjna bryła ze spadzistymi dachami, strzelistymi wieżyczkami i ceglaną elewacją zyska w nowej odsłonie nowoczesne – niemal niewidoczne – balkony, które nie będą przesłaniały elewacji.

Ogromne okna stylowo podzielone szprosami doskonale doświetlają pomieszczenia i oferują piękny widok na zieleń i fosę miejską. Wysokość stropów w mieszkaniach dochodzi do czterech metrów, co otworzy przed przyszłymi właścicielami możliwość rozbudowywania przestrzeni użytkowej o antresole.

W Loftach przy fosie zaprojektowano dotąd 56 mieszkań od jednopokojowych o powierzchni 22,40 mkw. po czteropokojowe liczące 86,94 mkw. Niemniej projekt jest otwarty – to jedynie propozycja pokazująca możliwości podziału przestrzeni wewnątrz budynku. i2 Development przewiduje możliwość łączenia mieszkań w zależności od potrzeb przyszłych domowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych