PARTNER PORTALU

Co słychać na budowie Reduta Nowe Podolany

Na poznańskich Podolanach trwa rozbudowa projektu mieszkaniowego Reduta Nowe Podolany. Łącznie powstanie tu 185 mieszkań. Pierwszy budynek jest już w trakcie budowy i zgodnie z przyjętym harmonogramem zostanie oddany w czerwcu, drugi zaś w grudniu 2018 roku.

Autor: housemarket.pl 06 grudnia 2017 11:53

Do tej pory deweloper Ekonbud-Fadom zakończył budowę pięciu budynków przy ulicy Jasielskiej. Zaaranżowano w nich łącznie 308 mieszkań. W nowym etapie budowy Reduty Nowe Podolany powstają dwa pięciokondygnacyjne budynki oznaczone jako nr 6 i 7. Pierwszy z nich będzie liczyć 85 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 mkw, natomiast drugi - 100 mieszkań o powierzchni 39 do 82 mkw.

Do wyboru będą kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe, a w budynku nr 7 nawet 5-pokojowe.

- Postępy w budowie przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Na pierwszym budynku stawiana jest już piąta kondygnacja - podkreśla Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. - Ponadto mieszkania z 6 etapu są objęte rządowym programem Mieszkanie dla Młodych, którego ostatnia pula zostanie uwolniona już w styczniu - zaznacza.

Deweloper zadba również o wygodę i komfort przyszłych mieszkańców. Pod nowymi budynkami powstanie hala garażowa a klatki schodowe będą posiadać cichobieżne windy, Nie zabraknie również drogi wewnętrznej, chodników, oświetlenia, śmietników oraz ławek. Z myślą o potrzebach klientów zaplanowano również komórki lokatorskie. W pobliżu inwestycji znajdują się również dwa, świetnie wyposażone place zabaw. Termin zakończenia budowy 6 budynku przewidziano na czerwiec 2018 roku, a 7 - na grudzień 2018.

Niewątpliwie za wyborem osiedla Reduta Nowe Podolany przemawia lokalizacja. Inwestycja otoczona jest licznymi terenami rekreacyjnymi i sportowymi, co czyni osiedle doskonałym miejscem zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących ciszy i relaksu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych