PARTNER PORTALU

ConceptHouse Mokotów od środka

Atlas Estate oferuje ostatnie wolne apartamenty w inwestycji ConceptHouse Mokotów. Lokale mają od 74 do 165 mkw. Jeden z nich jest wykończony i umeblowany.

Autor: HouseMarket.pl 18 marca 2016 13:45

Apartamentowiec ConceptHouse usytuowany u zbiegu ulic: Obrzeżnej i Cybernetyki ma ciekawą architektonicznie bryłę o zróżnicowanej wysokości - od 6 do 12 pięter. Oryginalna fasada, częściowo pokryta jest kamieniem i ozdobiona motywem wijącej się linii.

Lobby i klatki schodowe w budynku zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Apartamenty wyposażone są w wygodne balkony lub tarasy. Część z nich posiada okna narożne lub połaciowe typu skylight.

Budynek jest monitorowany 24 godziny na dobę. Na kondygnacjach podziemnych zaprojektowano garaż na 190 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie.

ConceptHouse Mokotów oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie. Pomieszczenia mają wysokość 2,73-2,88 m. Na najwyższych piętrach osiągają nawet do 3 m. Dwa apartamenty na ostatnich kondygnacjach to przestronne mieszkania dwupoziomowe.

Lokale wyposażone są w preinstalację klimatyzacji. Dzięki obniżeniu części parapetów do wysokości 18 i 55cm udało się uzyskać wysokie okna optymalnie doświetlające pomieszczenia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych